Wideofilmowanie

Profesjonalne utrwalanie wydarzeń

Reklamy, targi, wydarzenia, szkolenia a nawet wesela. Żadne nagrywanie nie jest nam straszne. Doświadczenie, profesjonalny sprzęt i fachowa ekipa to filary wyróżniające nas na tle konkurencji. Nagrywamy w jakości 4K, oferujemy ujęcia z wielu płaszczyzn, w tym filmowanie z powietrza. Zajmujemy się również reżyserią, scenografią, kostiumami, montażem i wszystkim tym, na co nie masz czasu lub pomysłu. Gwarantujemy zachwycający efekt końcowy!

Pakiet Podstawowy

Pakiet podstawowy będzie idealnym wyborem dla firm organizujących niewielkie wydarzenia, które bez przeszkód można utrwalić dwoma statycznymi kamerami.

Już od

1980 zł

Pakiet Zaawansowany

Pakiet zaawansowany jest dopełnieniem pakietu podstawowego o dodatkową kamerę z operatorem, która nada dynamiki na końcowym etapie.

Już od

2480 zł

Pakiet Premium Complex

Pakiet premium complex obejmuje kompleksowe utrwalenie wydarzenia z profesjonalnym montażem oraz dynamicznymi ujęciami z drona.

Już od

4480 zł

Uwiecznij każdą chwilę

Wideofilmowanie to popularna usługa, z której korzysta się na różnego rodzaju uroczystościach, takich jak: śluby, chrzty, komunie, koncerty czy imprezy firmowe. Wideofilmowanie umożliwia zachowanie na długo niezapomnianych chwil i emocji, a także pozwala na późniejsze przypominanie sobie ważnych wydarzeń.

Wideofilmowanie

Zaufali Nam

Najważniejszą dla nas formą reklamy są rekomendacje firm. Oto część naszych zadowolonych kontrahentów.