Spoty reklamowe

Realizacja spotów reklamowych

Jak to mówią: Reklama dźwignią handlu. Dotrzyj z ofertą swojej firmy do szerokiej publiki dzięki profesjonalnym materiałom wideo. Zachwyć, zadziw, wzrusz. Jesteśmy specjalistami od kreowania pozytywnego wizerunku marki. Dzięki reklamom wideo możesz przekazać znacznie więcej emocji niż w tradycyjny, statyczny sposób. Umieść nagrany przez nas materiał w Social Media i obserwuj jak staje się viralem, a nowi klienci zaczną napływać błyskawicznie!

Pakiet Podstawowy

Pakiet podstawowy będzie idealnym wyborem dla firm organizujących niewielkie wydarzenia, które bez przeszkód można utrwalić dwoma statycznymi kamerami.

Już od

1980 zł

Pakiet Zaawansowany

Pakiet zaawansowany jest dopełnieniem pakietu podstawowego o dodatkową kamerę z operatorem, która nada dynamiki na końcowym etapie.

Już od

2480 zł

Pakiet Premium Complex

Pakiet premium complex obejmuje kompleksowe utrwalenie wydarzenia z profesjonalnym montażem oraz dynamicznymi ujęciami z drona.

Już od

4480 zł

Reklama dźwignią handlu

Jesteśmy specjalistami od skutecznego kreowania pozytywnego wizerunku marki. Dzięki reklamom wideo możesz przekazać znacznie więcej emocji niż w tradycyjny, statyczny sposób.

Zaprezentuj ofertę swojej firmy szerszemu gronu odbiorców dzięki profesjonalnej formie jaką jest spot reklamowy. Od konceptu, scenariusza, przez plan, aktorów, ujęcia, aż po montaż. Zajmiemy się kompleksowo nagraniem każdej reklamy wideo.

Spoty reklamowe

Zaufali Nam

Najważniejszą dla nas formą reklamy są rekomendacje firm. Oto część naszych zadowolonych kontrahentów.