Live Streaming

Facebook / YouTube

Media społecznościowe to dla nas chleb powszedni! Zajmujemy się transmisją na żywo wszelkiego rodzaju wydarzeń na platformie Facebook i YouTube. Zapewnij dostęp do swoich wydarzeń i treści wszystkim fanom w Social Media. Sięgnij z nami po ogromną publiczność największych platform w internecie w jakości 4K.

Pakiet Podstawowy

Pakiet podstawowy będzie idealnym wyborem dla firm organizujących niewielkie wydarzenia, które bez przeszkód można utrwalić dwoma statycznymi kamerami.

Już od

1980 zł

Pakiet Zaawansowany

Pakiet zaawansowany jest dopełnieniem pakietu podstawowego o dodatkową kamerę z operatorem, która nada dynamiki na końcowym etapie.

Już od

2480 zł

Pakiet Premium Complex

Pakiet premium complex obejmuje kompleksowe utrwalenie wydarzenia z profesjonalnym montażem oraz dynamicznymi ujęciami z drona.

Już od

4480 zł

Tego się nie wytnie!

Transmisja na żywo to współczesny sposób pokazywania wydarzeń, które odbywają się w czasie rzeczywistym. Dzięki niej możemy oglądać różnego rodzaju wydarzenia, koncerty, mecze sportowe, konferencje czy nawet codzienne sytuacje z życia publicznego nie wychodząc z domu. Ta forma rozrywki zyskuje coraz większą popularność we współczesnym świecie. Badź z nią na bieżąco dzięki usługom naszej firmy!

Live streaming

Zaufali Nam

Najważniejszą dla nas formą reklamy są rekomendacje firm. Oto część naszych zadowolonych kontrahentów.