PPV

Realizacje wydarzeń Pay Per View

Dzięki nam dotrzesz ze swoimi wydarzeniami do szerokiego grona odbiorców, którzy po opłaceniu dostępu do strumieniowanych treści będą mogli w nich uczestniczyć na równi z uczestnikami na żywo. Zarabiaj na swoich wydarzeniach ogromne pieniądze dając do nich dostęp szerokiej publiczności online! Całą resztą zajmiemy się my.

Pakiet Podstawowy

Pakiet podstawowy będzie idealnym wyborem dla firm organizujących niewielkie wydarzenia, które bez przeszkód można utrwalić dwoma statycznymi kamerami.

Już od

1980 zł

Pakiet Zaawansowany

Pakiet zaawansowany jest dopełnieniem pakietu podstawowego o dodatkową kamerę z operatorem, która nada dynamiki na końcowym etapie.

Już od

2480 zł

Pakiet Premium Complex

Pakiet premium complex obejmuje kompleksowe utrwalenie wydarzenia z profesjonalnym montażem oraz dynamicznymi ujęciami z drona.

Już od

4480 zł

Nowoczesna monetyzacja wydarzeń online

Pay-per-view (PPV) to modny aktualnie model biznesowy, w którym użytkownicy płacą za oglądanie wybranych treści (wydarzeń sportowych, programów rozrywkowych, koncertów) za pomocą platformy do transmisji na żywo. PPV umożliwia organizatorom wydarzeń generowanie znacznych, dodatkowych przychodów, a użytkownikom elastyczne dostosowanie swojego budżetu do rozrywkowych preferencji.

Pay Per Vision

Zaufali Nam

Najważniejszą dla nas formą reklamy są rekomendacje firm. Oto część naszych zadowolonych kontrahentów.